Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czy ktoś poleca jakieś forum dla początkujących pszczelarzy? Już na kilka wpadłem, ale jak widzę, to z tego się bardziej robi internetowy targ niż poważne źródło informacji. Zależy mi, żeby można było się nauczyć od kogoś z większym doświadczeniem i zadawać pytania które nie pójdą w próżnię. Mam nadzieję, że ktoś zaproponuje coś ciekawego, bo na ten moment jestem trochę zniechęcony do społeczności pszczelarskiej :/

Nie zniechęcaj się, bo na początku gdzieś źle trafiłeś! Sama ukończyłam technikum pszczelarskie i wierz mi, nie poznałam przez całe życie lepszych ludzi niż właśnie tam. To są ludzie, którzy chcą korzystać z darów Matki Natury, a przy tym nie skazywać jej na degradację. I serio, oni kochają te zwierzęta i traktują ich jak członków własnej rodziny. A co do relacji międzyludzkich, to jak w każdej branży jest konkurencja, ale na pewno nie kosztem jakiejś nieuczciwości albo podbierania klientów.

Awatar użytkownika

Chłopak nie miał jeszcze styczności, to nie wie. Jak już ludzi więcej poznasz zamiast czytać co nie wiadomo kto nawypisywał w internecie, to na pewno zmienisz zdanie. My tutaj chętnie się dzielimy wiedzą z młodszymi. Zawsze możesz liczyć na kolegów po fachu, pamiętaj!

Podpisuje się pod koleżanką i kolegą. Branża pszczelarska to najlepsza w jakiej się kiedykolwiek obracałem, chociaż robię to głównie hobbistycznie. Osobiście korzystam z fajnego forum na stronie internetowej pszczeliazyl.pl/forum/. Założyciel wydaje się być bardzo sympatycznym gościem, pewnie ci się spodoba jak masz wątpliwości, czy pszczelarze to mili ludzie.

Awatar użytkownika

Przeczytałem kilka artykułów z jego bloga i muszę przyznać ci rację, wydaje się być nie tylko profesjonalistą, ale też uczciwym i mądrym człowiekiem. Jak zobaczyłem zdjęcia z pszczelarskiego ślubu to aż się wzruszyłem. No i na forum faktycznie wszystko jest uporządkowane i spójne.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC