Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Potrzebuję porady w sprawie wyboru tulei ślizgowych które najlepiej minimalizują tarcie. Pytałem na kilku forach ale niczego konkretnego sie nie dowiedziałem, znajomi też nie pomogą więc jesteście moją ostatnią nadzieją i byłbym zobowiązany gdyby ktoś mi pomógł w wyborze.

Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o tuleje ślizgowe to najlepszą jakość masz w tym sklepie - abcnc.pl/tuleje-slizgowe. Własnie na jakość polecam zwrócić szczególną uwagę bo takie same tuleje róznych producentów zupełnie inaczej się zachowują a tam znajdziesz nie dość że z górnej półki to w dobrych cenach. Jak chcesz konkretniejszych informacji to musisz wiecej napisać odnośnie potrzeb bo z fusów ci nie wywróżę co się sprawdzi a co nie.

Awatar użytkownika

Podziwiam ludzi którzy pytają o takie rzeczy w necie. Potem wpisy trafiają na portale ze śmieszkami i wszyscy mają ubaw że ktoś dał się nabrać i zaufał znawcom z internetu.

Awatar użytkownika

Nie rozumiem do kogo ty pijesz i z jakiego powodu. Może ktoś cię kiedyś wkręcił i stąd taki żal pozostał? Obecnie forum to najlepsza forma wymiany informacji bo można podpytać doświadczone osoby i sporo się od nich dowiedzieć. Tym sposobem zrobiłem remont w mieszkaniu, praktycznie samodzielnie, ale to już inny temat.

Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję za stronę sklepu. Wszystko mi pasuje, ceny też ale już nie bede Cię meczył pytaniami bo sam doszedłem po dokumentacji przy każdym produkcie czego konkretnie potrzebuję. Nigdzie nie spotkałem się z tak rozbudowanym opisem przedmiotów.

Awatar użytkownika

No to się cieszę że mogłem pomóc. Skoro to wszystko to zamknij temat, może komuś jeszcze pomoże. Pozdrawiam serdecznie i wszystkeigo dobrego.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC